KONSULTACJE ON-LINE Z PSYCHOLOGIEM

Drodzy Rodzice, chcemy być jeszcze bliżej Was i pomagać na wiele sposobów. Właśnie dlatego uruchomiliśmy usługę konsultacje on-line, dzięki której możecie zaczerpnąć fachowych porad psychologa dziecięcego.

KONSULTACJI UDZIELA PSYCHOLOG DZIECIĘCY MGR ANNA KAŃCIURZWSKA

Doskonale wiemy, że nie każdy może pozwolić sobie na wizytę w gabinecie w Gdyni z powodu miejsca zamieszkania, bądź po prostu z  powodu trudności z organizacją czasu. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że każdy powinien mieć dostęp do fachowej wiedzy i pomocy, kiedy tego potrzebuje!

Konsultacje on-line udzielamy pod adresem e-mail:

kontakt@terapiamalucha.pl

 

Nasza usługa odnosi się przede wszystkim do poniższych zagadnień:

odpieluchowanie

nauka prawidłowego jedzenia

trening czystości

pojawienie się rodzeństwa

zazdrość wobec rodzeństwa

agresja i histerie

trudności ze spaniem

trudności z jedzeniem

bunt 2-latka

przygotowanie do przedszkola

trudności z rozłąką

pomoc w skierowaniach do odpowiednich specjalistów

pomoc w określeniu kroków jakie należy podjąć w przypadku zaburzeń w rozwoju

opracowanie ćwiczeń ogólnorozwojowych

opracowanie ćwiczeń na podstawie planów terapeutycznych i diagnoz

 

ZASADY KORZYSTANIA Z KONSULTACJI ON-LINE:

Pomoc on-line odbywa się w następujących krokach: 

  1. Rodzic pisze e-mail z opisem trudności jakie ma z dzieckiem. Warto zawrzeć jak najwięcej szczegółów, można wysłać filmik pokazujący konkretne zachowanie, scan opinii specjalistycznej. WAŻNE: W tytule wiadomości należy wpisać: KONSULTACJE ON-LINE imię i nazwisko
  2. Psycholog mgr Anna Kańciurzewska odpisuje na wiadomość, czy możliwa jest pomoc internetowa czy należy się zgłosić osobiście (porady których się nie podejmujemy wymienione są poniżej). Prosi także o ewentualne dodatkowe informacje na temat trudności i wysyła informacje o płatności (kwota, nr konta) i czasu realizacji.
  3. W ciągu 7 dni, po otrzymaniu wpłaty na konto psycholog wysyła poradę psychologiczną w formie e-maila. Zależnie od trudności, dołączane są zalecenia, wskazówki do ćwiczeń, propozycje zabaw itp.

WAŻNE ! Rodzic wysyłając pierwszą wiadomość zgadza się tym samym na przetwarzanie danych osobowych swoich i swojego dziecka, zgodnie z polityką prywatności zawartą TUTAJ, oraz akceptuje regulamin usług on-line, dostępnym TUTAJ. Jest to warunek korzystania z usługi. Jednocześnie zapewnia, że jest rodzicem dziecka lub opiekunem prawnym

 

JAKICH PORAD NIE UDZIELAMY ON-LINE?

Tutaj musimy omówić bardzo ważną kwestę, jaką jest etyczność i profesjonalizm specjalistów. Otóż, absolutnie, nie diagnozujemy przez internet. Każda diagnoza to skomplikowany proces, który wymaga obserwacji dziecka, dokładnego wywiadu oraz wykonanie szeregu badań specjalistycznych. Nie podejmujemy się więc odpowiedzialności diagnozy bez zobaczenia dziecka.

Ze względów etycznych zawodu psychologa nie udzielamy porad on-line w przypadku prośby o diagnozę oraz poradę w przypadku zaburzeń w rozwoju dziecka. Tego typu porady udzielamy jedynie w stacjonarnym gabinecie w Gdyni. Nie oceniamy także skuteczności dotychczasowej terapii, nie sugerujemy zmian ćwiczeń zawartych w planach terapeutycznych, nie podważamy opinii i diagnoz innych specjalistów.

Jeśli odmówimy udzielenia porady on-line to robimy to dla dobra dziecka i zawsze zasugerujemy do jakich specjalistów dziecko powinno się zgłosić. Odmawiamy bowiem tylko w przypadkach, kiedy porada on-line jest niewystarczająca i nieetyczna.

 

ILE KOSZTUJĄ KOSNULTACJE 0N-LINE:

Podstawowy koszt konsultacji on-line to 70 zł. Jest to koszt otrzymania jednej wiadomości e-mail, w której zawarte są porady i materiały dodatkowe. W sytuacjach wyjątkowych, jeśli wymagają większej pracy to koszt może się zwiększyć. Całkowity koszt zawsze wysyłany jest w wiadomości zaraz po otrzymaniu prośby o poradę.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYMI PYTANIAMI

TUTAJ

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu

tel. 604 – 970- 284

e-mail:  kontakt@terapiamalucha.pl