TERAPIA I ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE

 

Wysokiej jakości terapia to dla nas priorytet. Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie i wiedzę, która przekłada się na efekty!

W naszym gabinecie Terapii Malucha w Gdyni prowadzimy różnorodne zajęcia wspomagające rozwój dziecka. Zajmujemy się terapią psychologiczną, terapią logopedyczną oraz terapią motoryki ręki. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, z dużą troską i zaangażowaniem. Na zajęciach korzystamy z profesjonalnych pomocy terapeutycznych i certyfikowanych testów diagnostycznych. Wszystko po to, by każdy Maluch miał opiekę na jak najwyższym poziomie.

Stawiamy nie tylko na specjalistyczną terapię dziecka ale i na edukację rodzica. Po każdych zajęciach specjaliści przekazują szereg instrukcji i zaleceń do pracy w domu. Zaangażowanie rodziców jest dla nas kluczowe. Wierzymy, że rodzic może stać się terapeutą własnego dziecka, jeśli tylko zostanie pokierowany w jaki sposób z nim pracować. Kontynuacja terapii daje szansę na szybszy rozwój i wyrównanie różnych trudności.

Prowadzimy terapię dzieci z różnorodnymi trudnościami i zaburzeniami, z chorobami genetycznycznymi, zaburzeniami lękowymi i społecznymi, Całościowymi Zaburzeniami Rozwoju (Autyzm, Zespół Aspergera), opóźnieniami w rozwoju mowy.

 

Więcej na temat terapii można przeczytać w zakładce O GABINECIE oraz CENNIK.