KONSULTACJE STACJONARNE I ON-LINE

Wychowywanie dziecka to największe wyzwanie w życiu każdego rodzica. Naszą rolą jest wspieranie go w tej trudnej sztuce. Dokładamy wszelkich starań, by rodzic otrzymał kompleksową pomoc, bez względu na to, czy Maluszek ma zaburzenia rozwoju, czy po prostu jest „zbyt uparty”. Pragniemy wspierać każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, dlatego oferujemy różne formy pomocy indywidualnej:

 

KONSULTACJE W GABINECIE W GDYNI

Gabinet Terapii Malucha to miejsce przyjazne i bezpieczne. Każde dziecko jest tutaj mile widziane! Bez względu na to, czy ma 5 miesięcy, czy 5 lat. Gabinet mieści się w samym centrum Gdyni, tuż przy dworcu głównym. W budynku jest winda, spokojna poczekalnia i toaleta.

Odbywają się w nim konsultacje psychologiczne i konsultacje logopedyczne, oraz terapia. Jeśli cokolwiek Państwa niepokoi, to na pewno wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie. Wystarczy zadzwonić lub napisać i umówić się z konkretnym specjalistą (psychologiem lub logopedą).

Wybrane problemy, które najczęściej omawiamy na konsultacjach:

 

trudności wychowawcze

bunt dwulatka

agresja dziecka

trudności lękowe

odpieluchowanie

nauka samodzielności

pojawianie się rodzeństwa

trudności z przedszkolem

zaburzenia w rozwoju

podejrzenie autyzmu

opóźnienie w rozwoju mowy

dziwne i niepokojące zachowania

trudności na tle rówieśników

lęki i trudności z emocjami

fobie

upośledzenie umysłowe

zaburzenia genetyczne

Pierwsze konsultacje odbywają się zawsze bez obecności dziecka (wyjątkiem są dzieci poniżej 2 lat). Omawiamy cały rozwój, analizujemy dokumentację medyczną i całe sedno problemu. Często wydawane są rodzicom zalecenia do postępowania. Kolejne spotkanie to już wizyta z dzieckiem. Wtedy robimy potrzebne testy, rozmawiamy i analizujemy postępy. Jesteśmy cały czas w kontakcie mailowym a ilość spotkań jest dostosowana do potrzeb dziecka.

 

Rejestracja na konsultacje: tel. 604 – 970 – 284  lub kontakt@terapiamalucha.pl

 

 

KONSULTACJE ON -LINE

Dla rodziców, którzy nie mogą skorzystać z pomocy w naszym gabinecie oferujemy konsultacje 0n-line z psychologiem dziecięcym. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mieszkają poza Gdynią, lub po prostu nie mają czasu i możliwości przyjechać do gabinetu. 

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami korzystania z usług on – line. Wszelkie informacje dostępne są TUTAJ