Emocje w Leśnej Krainie

gra planszowa rozwijająca inteligencję emocjonalną

Z wielką radością udostępniamy Tobie grę planszową „Emocje w leśnej krainie”. Stworzyliśmy ją z największą starannością, dbając o każdy szczegół. Największą zaletą tej gry jest jej wartość edukacyjna. Gra „Emocje w leśnej krainie” uczy dzieci rozumienia, naśladowania i odczytywania emocji. Pomaga także rozwijać myślenie przyczynowo – skutkowe, oraz co najwazniejsze, wzmacnia więzi miedzy graczami.

Jest to gra, którą sami wykorzystujemy na zajęciach, w trakcie Treningu Umiejętności Społecznych oraz na terapii psychologicznej. Zachęcamy Cię, by w tą grę grała cała rodzina!  Świetna zabawa gwarantowana 🙂

CO ZAWIERA GRA?

  • Instrukcja obsługi
  • Kolorowa plansza (4 strony)
  • 24 karty z pytaniami i zadaniami
  • 3 karty do samodzielnego uzupełnienia
  • Kostka do gry

Warto zaznaczyć, że karty do samodzielnego uzupełnienia można drukować wielokrotnie. Dzięki temu można stworzyć własną wersję gry, z różnymi stopniami trudności.

DLA KOGO JEST GRA „EMOCJE W LESNEJ KRAINIE”? 

Jest to gra dla całej rodziny. Mogą w nią grać zarówno dzieci w różnym wieku, jak i dorośli. Gra została stworzona w ten sposób, by dopasować ją do wieku graczy. 

Zawiera specjalne 3 puste karty (choć można wydrukować ich więcej) w których można zapisać własne zadania i pytania, uwzględniając umiejętności i wiek dzieci.

W grę można grać nawet w pojedynke! Choć największe korzyści są przy wspólnej zabawie.

The form you have selected does not exist.