Miło nam poinformować, że książka terapeutyczna o śnie dzieci „Tomcio rozwiązuje problemy. Sen” jest już w sprzedaży. Dostępna jest we wszystkich największych księgarniach internetowych. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej książce rodzice uporają się z podstawowymi nocnymi problemami. Polecamy!

Anna Kańciurzewska

Tomcio rozwiązuje problemy. Sen

Publikacje z serii Kreatywne Książeczki Terapeutyczne są adresowane do terapeutów, pedagogów i rodziców oraz do ich pociech i podopiecznych. Stanowią doskonałe narzędzie do rozwiązywania wielu trudności wychowawczych i radzenia sobie z nieprawidłowymi dziecięcymi zachowaniami. Treści są skonstruowane w taki sposób, że pozwalają na indywidualne dostosowanie bajeczki do rzeczywistego otoczenia malucha. Dzięki temu każdy może stać się nauczycielem i terapeutą własnego dziecka.

Książeczka „Tomcio rozwiązuje problemy. Sen” zawiera bajki terapeutyczne opowiadające o trudnościach z zasypianiem, strachem przed ciemnością, koszmarami sennymi, a także część poradnikową. Proponowane rozwiązania oraz opowiadania stanowią kompleksową pomoc w przezwyciężaniu dziecięcych problemów i zmartwień.